28.09.2017

Investície do umenia, investície do budúcnosti.

ŽIVOT neustále plynie, mení sa a vyvíja. Rovnako ako umenie. V našej spoločnosti je to už ďalší rok, v ktorom zveľaďujeme myšlienku podchytiť diela mladých slovenských umelcov na počiatku ich tvorby. Vidíme, ako dnešná mladá generácia vníma svoj život a život okolo seba. Výsledkom sú jedinečné a inovatívne umelecké diela, ktoré život odzrkadľujú. U mnohých mladých tvorcov je vysoká pravdepodobnosť budúceho domáceho aj medzinárodného úspechu.  

06.07.2017

Žijeme vo svete, ktorý vybudovali dnešní dôchodcovia

Nedávno som v mojom rodnom meste stretol známeho, ktorého v tomto roku čaká odchod do dôchodku. Zatiaľ oficiálny. Ako sa mi zveril, zvažuje čo ďalej. S odstupom pár mesiacov to čaká aj jeho manželku. Tento krok nazval vstupom do posledného obdobia života. Už nebude v produktívnom veku, čoho sa najviac bojí.

27.03.2017

Štát sa o nás na dôchodku postará.

Odchod do dôchodku vo vyššom veku, s nižším príjmom od štátu. To bude realita dnešnej generácie v produktívnom veku. 
 
Od januára 2017 došlo k zmene dôchodkového veku. Zmena sa týka ľudí narodených po 31.decembri 1954. V konkrétnych číslach to znamená vek 62 rokov a 76 dní. Posun nastal o 76 dní, o ktoré si budú musieť Slováci odrobiť viac. Vek odchodu do dôchodku sa bude každý rok posúvať.
10.01.2017

Užívajme si zimu s rozumom, aby náš Život zostal kvalitným

V úvode roku sa zamýšľame nad aktivitami, ktoré nám urobia radosť. Viacerí plánujeme lyžovačky a iné zimné športy na Slovensku či v cudzine. Arktický január tomu praje.

Zimné športy sú u nás, vzhľadom na naše podnebie, veľmi populárne. Pre našu spoločnosť je podpora športu samozrejmosťou. V rámci zimnej športovej olympiády Slovenskej sporiteľne 2017 sa opäť budú podávať tie najlepšie výkony našich športových talentov. Je to už 13. ročník zimných „športoviek“, v ktorom si svoje fyzické sily zmerajú kolegovia.

20.12.2016

Čo nám priniesol rok 2016

Posledný mesiac roka je už v plnom prúde. S ním sa tradične spájajú najkrajšie sviatky roka, ale aj bilancovanie súkromného či pracovného života. Koniec roka sa oslavuje veľmi príjemne, ak bol úspešným. Pre našu spoločnosť rozhodne bol. Stali sme sa po prvýkrát v histórii TOP poisťovňou roka, z čoho máme veľkú radosť. Okrem ocenenia zo strany odborníkov nás ocenili aj naši klienti. Presiahli sme v tomto roku hranicu 450 tisíc poistených klientov aj vďaka spolupráci so Slovenskou sporiteľňou. Hoci sa tento rok vydaril, v novom roku nás čakajú ďalšie výzvy.

09.11.2016

Sme TOP poisťovňa na Slovensku!

Včera večer sa udeľovali výročné ceny za mimoriadne podnikateľské úspechy pod názvom TREND TOP 2016. Galavečer za prítomnosti prezidenta SR patril tým najúspešnejším, patril aj nám!
 

Stránky