09.11.2016

Včera večer sa udeľovali výročné ceny za mimoriadne podnikateľské úspechy pod názvom TREND TOP 2016. Galavečer za prítomnosti prezidenta SR patril tým najúspešnejším, patril aj nám!
 

Sme prví. Mám z toho veľkú radosť. Prekonali sme náš minuloročný úspech a stali sa TOP poisťovňou. Celkovo sme získali už 6. ocenenie v prvej trojke poisťovní na Slovensku. Tento večer bol pre nás ešte výnimočnejším, keďže sme cenu víťaza prevzali prvý krát. To ma uisťuje, že ideme správnou cestou. Chceme byť pre našich klientov spoľahlivou poisťovňou po celý ŽIVOT. A to zaväzuje.

 

 

Galavečer týždenníka Trend sa konal v priestoroch Slovenského národného divadla. Bol to večer plný zaujímavých ľudí, mojich priateľov či známych z podnikateľskej sféry. O to krajší, že som mal tú česť prevziať za spoločnosť prestížne ocenenie. Za týmto veľkým úspechom vidím kolegov, obchodných partnerov, ktorí sa stotožnili s našimi firemnými princípmi. Pracovať kvalitne a efektívne. Byť stabilnou a spoľahlivou poisťovňou reprezentujúcou Viedenskú poisťovaciu skupinu Vienna Insurance Group. Zastúpenie skupiny v strednej a východnej Európe už viac ako štvrťstoročie dáva slovu stabilita hlbší význam. Blízkosť k zákazníkom VIG je podčiarknutá pôsobením v 25 krajinách.

 

Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí túto spoločnosť tvoria, ale predovšetkým našim klientom za prejavenú dôveru. Vaša spokojnosť je pre nás najväčším ocenením.

Sme lídrom medzi poisťovňami na Slovensku! Sme jednotka, ďakujeme.

Váš Martin Kaňa, CEO PSLSP

Komentáre

Gratulujeme!! Ako vas verny klient sa pripajam s blahozelanim za celu nasu rodinu. Vasa poistovna sa o nasu rodinu zatial vzdy pekne postarala, tak si svoje prve miesto zasluzi!! JK
Martin, gratulujem k úžasnému úspechu... Tebe proste fúka správny vietor ... aj keď toto je samozrejme aj zásluha Tvojho celého tímu - skrátka máš aj super posádku ...
Dakujem pekne MK

Pridať nový komentár