16.01.2018

Aj keď sme už v plnom pracovnom nasadení, predsa sme sa ešte poobhliadli za minulým rokom. Rok 2017 priniesol so sebou množstvo inšpiratívnych a nezabudnuteľných chvíľ.

Hneď na úvod roka sme sa s deťmi z krízového centra Brána do života tešili na bábkové predstavenie Pinocchio. Uzdu svojim kreáciám pri maľovaní veľkonočných vajíčok, či naopak športový adrenalín na jubilejnom III. ročníku volejbalového turnaja, to všetko a ešte omnoho viac sme mali možnosť spoločne zdieľať v rámci projektu Lepší Život - Social Active Day. Koniec školského roka sme zavŕšili obľúbenou Disneyovkou Cars 3. Trhák medzi animovanými filmami zaručil zábavu, zábavu nielen pre deti. Detské priania sme plnili na Mikuláša i na Vianoce.

Bez podpory neostali ani dlhoročné projekty ako Kde bolo, tam bolo - NAJ interaktívnejší a NAJ kreatívnejší rozprávkový festival, či projekt Detská Tour Petra Sagana. Ten ponúkol relax, pohodu a bicyklovanie sa stalo záľubou už piaty ročník.

Skvelý pocit zadosťučinenia si odnášame či už z projektu Naše mesto alebo z tréningu komunikačných a prezentačných zručností Pro Bono – súboru školení, ktoré Nadácia Pontis organizuje vždy k inej téme. Téme, ktorú neziskovky vopred identifikujú ako užitočnú / potrebnú pre ich pracú.

Pestrý celoročný harmonogram tak dáva už 6. rok priestor dobrovoľníkom – zamestnancom PSLSP šancu byť neoddeliteľnou súčasťou toho, v čom vynikajú, na dobrý účel.

Ďakujeme vám za spoluprácu, inšpiráciu, stretnutia, zážitky.

Ďakujeme, že ste s nami.